« Wróć

Baseny ogrodowe z drewna

Baseny z drewna - luksusowe baseny ogrodowe

Doświadczenie nauczyło nas, że luksusowy produkt, jakim jest basen drewniany, musi spełniać oczekiwania Klienta zarówno pod względem precyzji wykonania, jak i doskonałej kompozycji z otoczeniem. Basen zbudowany z drewna łączy w sobie walory praktyczne oraz estetyczne. To również nieskończone możliwości kreatywnej aranżacji przestrzeni. Struktura drewna może być malowana lub olejowana na dowolny kolor. W ten sposób, basen zawsze będzie spójnie komponował się z innymi elementami ogrodu, takimi jak altana, ławki, stoły. Drewniany basen to luksusowy element dekoracyjny oraz wyjątkowa atrakcja domowników i gości, która daje poczucie relaksu, wypoczynku oraz orzeźwienia podczas letnich dni.

Baseny ogrodowe naziemne oraz wkopane

Projektując przestrzeń w ogrodzie, zastanawiamy się często, który basen ogrodowy zaplanować – naziemny czy wkopany? Który jest bardziej funkcjonalny i lepiej się prezentuje? Z naszą firmą, dylemat co wybrać - basen naziemnym czy wkopany w ziemie, staje się nieistotny. Basen może być wkopany całkowicie, do połowy lub niewkopany – naziemny, inaczej wolnostojący. Ostatnie rozwiązanie wybierane jest najczęściej przez rodziny z dziećmi. Schodki z możliwością zdejmowania, pozwalają kontrolować i ograniczać maluchom dostęp do wody w basenie.

Baseny drewniane - luksus użytkowania, funkcjonalność i estetyka

Baseny drewniane są dużo lepszej jakości niż te, oferowane przez markety i centra handlowe. W porównaniu do basenów stelażowych, dmuchanych i rozporowych, są również bardziej trwałe i atrakcyjne wizualnie. W zbliżonej cenie mogą Państwo zakupić u nas luksusowy basen ogrodowy z drewna, który posłuży nie na jeden lub dwa sezony, ale przez długie lata. Właściwie użytkowany, nawet przy intensywnej eksploatacji, nie straci swojego uroku. Ponadto, baseny ogrodowe z drewna oprócz estetyki i komfortu użytkowania, wyróżniają się również funkcjonalnością. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór produktów uzupełniających, które sprawdzą się w każdym ogrodzie z basenem.  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą luksusowych basenów ogrodowych i proponowanych akcesoriów. W standardowej ofercie posiadamy baseny oktagonalne,baseny podłużne, baseny prostokątne – wkopane oraz naziemne.

Decydując się na zakup naszego ogrodowego basenu z drewna mogą Państwo zdecydować się na opcję z wyposażeniem lub bez.

W podstawowej ofercie razem z basenem nasi Klienci otrzymują:

  • liner (folię basenową) o wymiarach dopasowanych do modelu i kształtu basenu,
  • profile mocujące do linera wraz ze stoperem,
  • geowłókninę,
  • skimmer standardowy (prefiltr) i dyszę napływową,
  • zestaw filtracyjny, składający się z filtra piaskowego i pompy z kompletem niezbędnych złączek, opasiem zaciskowych i wężem,
  • piasek filtracyjny (w dwóch granulacjach),
  • schody wewnętrzne  do basenu ogrodowego wykonane ze stali nierdzewnej.
Zawór do basenu ogrodowego
Drabinka do basenu ogrodowego wbudowanego
Akcesoria do basenu z drewna
Akcesoria do basenu ogrodowego naziemnego
Akcesoria do luksusowych basenów ogrodowych
Akcesoria do basenów drewnianych ogrodowych