« Wróć

Firma Abatec od wielu lat zajmuje się produkcją naturalnych wyrobów z drewna. Specjalizujemy się w tworzeniu drewnianych basenów kąpielowych.  Nasze produkty są znane i cieszą się ogromnym powodzeniem w krajach Europy Zachodniej.

W firmie Abatec, tworząc konstrukcje basenów myślimy o wysokich wymaganiach naszych klientów dotyczących jakości, o ich prawie do przebywania w pięknym i naturalnym otoczeniu oraz potrzebie komfortu i relaksu po trudach dnia codziennego.


Priorytetem są dla nas satysfakcja i zadowolenie klientów, dlatego przykładamy wielką wagę do jakości i bezpieczeństwa naszych basenów. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie klientom pełnej satysfakcji z zakupu, dlatego dbamy, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe i estetyczne.

Oferujemy trwałe, ekologiczne baseny z drewna, które doskonale komponują się z każdą architekturą ogrodową, tworząc niepowtarzalny nastrój dla chwil spędzanych z rodziną i przyjaciółmi. Proponowane przez nas elementy uzupełniające w postaci szafek na osprzęt, skrzynek na drobiazgi, tarasów czy donic pozwalają rozbudowywać basen w pełnej harmonii z otoczeniem, stwarzając idealne warunki do bezpiecznego wypoczynku.


Firma w czasie swojej działalności została wyróżniona wieloma certyfikatami potwierdzającymi jej rzetelność oraz doceniającymi produkty.

- Certyfikat Polish Product (za produkt roku – Baseny Drewniane),
- Euro Certyfikat (certyfikat wiarygodności firmy za granicą jako potwierdzenie wysokiego standardu funkcjonowania firmy).

Dwa razy z rzędu za lata 2010 i 2011 ABATEC został uhonorowany tytułem Jakości Roku w kategorii Produkt za Ekologiczne Baseny Drewniane. Te dwa lata przyniosły również dwa Certyfikaty Rzetelności przyznane przez kapitułę programu Solidna Firma. W roku 2012 ABATEC dołączył do ekskluzywnego grona Gazeli Biznesu. Za rok 2014 uhonorowani zostaliśmy trzeci raz z rzedu tytułem Solidnej firmy a za rok 2015 Eurocertyfikatem.