Producent basenów drewnianych

W firmie Abatec, tworząc konstrukcje basenów myślimy o wysokich wymaganiach naszych klientów dotyczących jakości, o ich prawie do przebywania w pięknym i naturalnym otoczeniu oraz potrzebie komfortu i relaksu po trudach dnia codziennego.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie klientom pełnej satysfakcji z zakupu, dlatego dbamy, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe i estetyczne.

Oferujemy trwałe, ekologiczne baseny z drewna, które doskonale komponują się z każdą architekturą ogrodową, tworząc niepowtarzalny nastrój dla chwil spędzanych z rodziną i przyjaciółmi.

Proponowane przez nas elementy uzupełniające w postaci szafek na osprzęt, skrzynek na drobiazgi, tarasów czy donic pozwalają rozbudowywać basen w pełnej harmonii z otoczeniem, stwarzając idealne warunki do bezpiecznego wypoczynku.

Przeczytaj artykuł z magazynu Garden&Garden o naszych basenach

Aktualności

Film promujący baseny AbatecLipiec 2014

W bieżącym miesiącu zrealizowaliśmy zdjęcia do filmu promującego baseny firmy Abatec. Sprzyjająca pogoda, współpraca z profesjonalistami i zaangażowanie aktorów spowodowały, że z niecierpliwością oczekujemy na efekty. Gotowy materiał powinien być dostępny we wrześniu.
czytaj więcej
Baseny drewniane

Baseny drewniane

Oktagonalne, podłużne... czytaj więcej

Galanteria ogrodowa

Galanteria ogrodowa

Donice, tarasy basenowe, balustrady... czytaj więcej

Inne produkty

Inne produkty

Daszki, drzwi drewniane, listwy... czytaj więcej

Baseny ogrodowe © 2012-2013, Abatec Sp. z o.o., ul . Norwida 31, 76-200 Słupsk, tel : +48 59 84 56 333, fax: +48 59 84 56 334, e-mail: biuro@abatec.pl, NIP 8393171173, REGON 221795267 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską Świadectwo ochronne z urzędu patentowego Znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej Poprawny CSS!

Nasi partnerzy: Domki handlowe