Producent basenów Abatec

Baseny ogrodowe

Baseny ogrodowe stanowią kluczowy element oferty firmy Abatec prowadzącej wieloletnią działalność na rynku. Jako producent basenów tworzymy unikalne konstrukcje, które będą w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów dla których zarówno jakość jak i estetyka są ważnymi kryteriami. Dokładamy wielu starań, żeby zapewnić Klientom pełną satysfakcję z dokonanego zakupu. Zadbaliśmy o to, żeby nasze produkty prezentowały się niezwykle efektownie w naturalnym otoczeniu, zapewniając jednocześnie przyjemny relaks i komfort przyszłym użytkownikom.

Proponujemy wyłącznie trwałe, ekologiczne rozwiązania w zakresie basenów ogrodowych doskonale komponujące się z każdą architekturą ogrodową, a które to stwarzają wyjątkowy nastrój sprzyjający odpoczynkowi wspólnie z rodziną i znajomymi. Jesteśmy przekonani, że typ basenów, jakie można zamówić za naszym pośrednictwem jest świetnym wyborem. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i z powodzeniem wykorzystujemy najlepsze technologie, co bezpośrednio przekłada się na produkt końcowy.

Nasz zespół tworzy bardzo dobrze wyszkolona kadra z wieloletnim doświadczeniem odpowiedzialna za to, aby proces produkcji przebiegał w sposób sprawny i bezpieczny. Oferujemy baseny w standardowych wymiarach, które dostępne są do zakupu za pośrednictwem firm dystrybutorskich. Chętnie służymy fachowym doradztwem i wsparciem. Polecamy również szereg praktycznych elementów uzupełniających, takich jak: szafki na osprzęt, skrzynki na drobiazgi, tarasy, donice idealnie harmonizujące z otoczeniem, w którym będzie montowany wymarzony przez wielu basen ogrodowy. Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego serwisu w celu uzyskania szczegółowych informacji i danych kontaktowych do dystrybutorów w całej Polsce.


Zdjęcia gotowych basenów


Przykładowy projekt basenu ogrodowego


Warto abyś odwiedził też następujące strony:Producent basenów
Firma Abatec tworzy swoje produkty ogrodowe z myślą o maksymalnej satysfakcji klientów. Aby sprostać ich wymaganiom przykładamy szczególną uwagę do tego by nasze rozwiązania spełniały wszlkie normy jakości i estetyki, która w przypadku tworzenia wymarzonego ogrodu, którego basen jest częścią.

Tanie baseny ogrodowe
Basen ogrodowy wcale nie jest rozwiązaniem dedykowanym jedynie osobom zamożnym. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania w rozsądnych cenach cechujące się przy tym odpowiednią jakością i stylistyką.

Baseny rozporowe
Ten rodzaj basenu to idealne rozwiązanie do ogrodu gdzie liczy się praktyczność stosowanych rozwiązań. Rozważ zatem czy jego zakup nie uczyni Twojego ogrodu jeszcze wspanialszym miejscem wypoczynku.


Baseny ogrodowe © 2012-2013, Abatec Sp. z o.o., ul . Norwida 31, 76-200 Słupsk, tel : +48 59 84 56 333, fax: +48 59 84 56 334, e-mail: biuro@abatec.pl, NIP 8393171173, REGON 221795267 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską Świadectwo ochronne z urzędu patentowego Znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej Poprawny CSS!

Nasi partnerzy: Domki handlowe