Producent basenów Abatec

Producent basenów

Producent basenów firma Abatec proponuje wyroby doskonałej jakości wyróżniające się wyjątkową estetyką. Tworząc konstrukcje basenów zawsze koncentrujemy się na określonych wymaganiach ze strony Klientów, ponieważ naszym celem nadrzędnym jest satysfakcja z dokonanego zakupu.

Jako firma zajmująca się produkcją basenów starannie dbamy o estetykę, żeby produkt końcowy prezentował się niezwykle efektownie. Polecamy baseny ogrodowe, które są nie tylko komfortowe, ale przede wszystkim będą świetnym miejscem relaksu po trudach dnia codziennego. Abatec jest w stanie dopasować się do oczekiwań Klientów wykonując baseny zarówno o standardowych wymiarach jak i według indywidualnego zamówienia, w przypadku zamówień hurtowych. W przeprowadzanych działaniach wykorzystujemy wyłącznie najnowsze, a zarazem najlepsze technologie, co bezpośrednio przekłada się na osiągnięcie pożądanych rezultatów w postaci perfekcyjnie wykonanego produktu. Nasz zespól tworzy kadra o wieloletnim doświadczeniu i zaangażowaniu w pracę, która dba o to, żeby każdy etap produkcji przebiegał sprawnie, prawidłowo i bezpiecznie.

Firma Abatec jest producentem basenów bazującym wyłącznie na starannie wyselekcjonowanym wysokogatunkowym surowcu pochodzącym z prawidłowo zarządzanych lasów w krajach skandynawskich i nadbałtyckich. Ponadto dysponujemy optymalnie przystosowanym parkiem maszynowym. Pragniemy podkreślić, że nasze wyroby spełniają standardy europejskie zarówno pod względem precyzji wykonania jak i estetyki. Polecamy również elementy do aranżacji otoczenia basenu (tarasy basenowe, donice ogrodowe, balustrady, kufry na pompy basenowe). Jako producent basenów zaprasza do współpracy firmy zainteresowane dystrybucją naszych produktów, szczegółowe informacje oraz niezbędne dane kontaktowe udostępniliśmy na stronie serwisu.


Zdjęcia gotowych basenów jakie wyprodukowaliśmy


Przykładowy projekt basenu ogrodowego


Warto abyś odwiedził też następujące strony:Tanie baseny ogrodowe
Basen ogrodowy wcale nie jest rozwiązaniem dedykowanym jedynie osobom zamożnym. W naszej ofercie znajdziesz rozwiązania w rozsądnych cenach cechujące się przy tym odpowiednią jakością i stylistyką.

Baseny rozporowe
Ten rodzaj basenu to idealne rozwiązanie do ogrodu gdzie liczy się praktyczność stosowanych rozwiązań. Rozważ zatem czy jego zakup nie uczyni Twojego ogrodu jeszcze wspanialszym miejscem wypoczynku.

Baseny ogrodowe
Ogród to miejsce relaksu, w którym wielu z nas bardzo chętnie spędza swój wolny czas, dlaczego zatem nie uczynić go jeszcze bardziej relaksującym i funkcjonalnym dzięki basenowi.


Baseny ogrodowe © 2012-2013, Abatec Sp. z o.o., ul . Norwida 31, 76-200 Słupsk, tel : +48 59 84 56 333, fax: +48 59 84 56 334, e-mail: biuro@abatec.pl, NIP 8393171173, REGON 221795267 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską Świadectwo ochronne z urzędu patentowego Znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej Poprawny CSS!

Nasi partnerzy: Domki handlowe