« Wróć

Specjalnie selekcjonowane drewno poddajemy procesom suszenia oraz impregnacji ciśnieniowej, aby maksymalnie zabezpieczyć basen przed wpływem szkodliwych czynników atmosferycznych i zapewnić mu długotrwałe bezpieczeństwo oraz atrakcyjny wygląd. Nasze baseny produkujemy w świetnie wyposażonym parku technologicznym z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i z uwzględnieniem norm bezpieczeństwa właściwych dla tego typu wyrobów.

 

1. Nasza baza materiałowa oparta jest wyłącznie na starannie selekcjonowanym, wysokogatunkowym surowcu pochodzącym z prawidłowo zarządzanych lasów w krajach skandynawskich i nadbałtyckich.

2. Nieustannie inwestujemy w nowe technologie oraz maszyny, co pozwala nam optymalizować procesy produkcyjne i stale podnosić jakość wyrobów. Aby nadążyć za europejskimi trendami kreujemy nowe wzory basenów i po serii testów oferujemy je klientom. Ciągle też ulepszamy aktualne modele i wprowadzamy nowe rozwiązania techniczne, żeby sprostać europejskim normom bezpieczeństwa oraz rosnącym wymaganiom rynku.

3. Drewno, które spełnia zarówno wymogi techniczne jak i estetyczne jest poddawane obróbce poprzez suszenie w komputerowo sterowanych suszarniach, a następnie przetwarzane w odpowiednim procesie produkcyjnym według posiadanego know how.

 

 


4.
 Dobrze wyszkolona kadra o wieloletnim doświadczeniu dba, aby procesy technologiczne przebiegały w sposób prawidłowy i bezpieczny, zaś gotowe wyroby miały maksymalnie wysoką jakość.

5. W zależności od potrzeb oferujemy wyroby własne, wykonujemy modele zgodnie z projektem klienta lub opracowujemy nowe wzory dostosowane do potrzeb danego rynku.

6. Wszystkie wyroby są impregnowane ciśnieniowo w nowoczesnych autoklawach tak, aby maksymalnie zabezpieczyć je przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych.

7. Starannie przygotowane opakowanie i ścisła współpraca z firmami transportowymi pozwalają sprawnie realizować proces logistyki i spedycji na terenie całej Europy.

 

 

Dlaczego drewno?

Drewno jest surowcem, który dłużej zachowuje ciepło wody. Instalując basen z drewna pozostawiasz swój ogród naturalną enklawą i wpisujesz się w modne ostatnio trendy ekologii i dbałości o środowisko.

Do produkcji wykorzystuje się tylko najwyższej jakości surowiec sprowadzany z dalekiej północy, z dobrze zarządzanych certyfikowanych lasów. Na początku drewno poddawane jest procesowi suszenia.

Dalsza obróbka odbywa się w świetnie wyposażonym parku technologicznym pod okiem ekspertów. Na końcu elementy drewniane poddawane są impregnacji ciśnieniowej, która zabezpiecza przed szkodliwymi czynnikami biologicznymi. Tylko basen stworzony przez profesjonalistów spełnia wszystkie oczekiwania nabywców, ponieważ konstrukcja ma wysoką stabilność wymiarową oraz odporność na warunki atmosferyczne.